ul. Rynek 8, 38-120 Czudec
ckpodkarpacie@czudec.pl
tel. + 48 (17) 276 47 96

 

Ekogala

Aktualności
 

Ekogala – międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości.

W dniach 7 i 8 grudnia 2018 r. w Jasionce koło Rzeszowa, na terenie obiektu G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego odbędzie się kolejna edycja Ekogali - międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości. Targi organizowane są przez Samorząd Województwa Podkarpackiego we współpracy z Miastem – Gminą Rzeszów, Związkiem Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego” oraz Gminą Trzebownisko.

Wydarzenie to stwarza możliwość między innymi spotkania z lokalnymi wytwórcami produktów i żywności ekologicznej, odkrycia dobroczynnego wpływu ziół na organizm człowieka, jak i poznania walorów agroturystycznych regionu. Ekogala to również doskonały czas, w którym lokalni eko-przedsiębiorcy mają okazję zaprezentować swoje produkty i prowadzone działalności. Targi Ekogala to miejsce gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Udział w targach jest bezpłatny. Nabór wystawców do udziału w Ekogali trwał będzie do 31 października 2018 roku. Zasady udziału oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.ekogala.eu.  w zakładce „Dla wystawców”.

Poniedziałek 8 października 2018